Vinnere siden starten i 1958

År Navn Klubb
2018 Terje Lie - Jo-Arne Ovesen Sandefjord BK - Topbridge BC
2017 Ole Arild Berset - Bjørn Olav Ekren Sunndalsøra BK
2016 Ole Arild Berset - Bjørn Olav Ekren Sunndalsøra BK
2015 Kjell Gaute Fyrun - Ove Andersbakken Bergen Akademiske BK - Otta BK
2014 Even Morken - Petter Aulid Eide Ringebu/Fåvang BK - Studentenes BK
2013 Ivar Berg - Håkon Kippe Studentenes BK
2012 Ivar Berg - Håkon Kippe Studentenes BK
2011 Terje Lie - Asbjørn Kindsbekken BK Grand
2010 Asgeir Langen - Reidar Bårseth Melhus 
2009 Baard Olav Aasan - Espen Lindqvist Namsos / Heimdal 
2008 Alf E. Andersen - Ingeborg Andersen Lillehammer
2007 Tor Ove Reistad - Fredrik Simonsen Studentene / Askim
2006 Sverre Johan Aal - Jørn Arild Ringseth Studentene / Kvam
2005 Erik A Eide - Espen Lindqvist Heimdal
2004 Gisle Bakken - Olav Ellestad Dombås / Skjåk
2003 Gisle Bakken - Svein Aasheim Dombås
2002 Kjell E. Brandstadmoen - Hallgeir Gjefsen Ringebu /Fåvang
2001 Jon Egil Furunes - Per Erik Austberg Heimdal
2000 Terje Lie - Espen Kvam BK Grand
1999 Børre Lund - Jørgen Molberg Heimdal
1996-1998 Ikke arrangert
1995 Jan Olav Røseng - Jon Våge Nidaros
1994 Stig Nesset - Asgeir Langen Lundamo Singsås
1993 Roar Aasen - Torgeir Månum Gjøvik og Vardal
1992 Jan Roger Strømsvag - Asbjørn Kindsbekken  Sunndalsøra
1991 Jan Roger Strømsvag - Geir Helgemo Sunndalsøra / Studentene
1990 Skjalg Skrede - Audun Aaland Skei / Høyanger
1989 Tommy Sandsmark - Hans Edin Holme Bridgekam / Askim
1988 Johnny Holmbakken - Roger Eng Lillehammer
1987 Øystein Lerfald - Lorentz B Nitter Ogndal
1986 Jan Roger Strømsvag - Knut Sjømæling Sunndalsøra / Molde
1985 Bjørn Olav Ekren - Ulf Tundal Studentene
1984 Jan Roger Strømsvag - Asbjørn Kindsbekken Sunndalsøra
1983 Bjørn Olav Ekren - Ulf Tundal Sunndalsøra
1982 Arne Rudjord - Olav Tøndel Otta
1981 Baard Olav Aasan - Hugo Bulling Duplikatklubben
1980 A Moen - K Bruset Ogndal
1979 Øystein Lerfald - Lorenz B Nitter Ogndal
1978 Rønning - Ole Harry Sira Forcingklubben / Sunndalsora
1977 Øystein Lerfald - Lorenz B Nitter Ogndal / Verdal 
1976 Øystein Lerfald - Lorenz B Nitter Ogndal 
1975 Harald Michaelsen - Einar Asbjørn Brenne Trondheim 
1974 Olaf B Magnussen - Anders Kristiansen  Lillehammer 
1973 Olav Tøndel - Ragnvald Moe Otta / Lillehammer
1972 Reidar Magnussen - Henrik Opsahl Jessheim
1971 Kjell Engen - Rolf Alvås Oslo
1970 Harald Michaelsen - Preben Mørk Trondheim
1969 Edvard Josefsen - Magnus Storløpa Lillehammer
1968 Per Berge - Gunnar Nilsen Dombås
1967 Eigil Moen - Oddvar Prøven  Gjøvik
1966 Eigil Moen - Oddvar Prøven  Gjøvik / Vardal
1965 Kjell Engen - O Johansen  Oslo
1964 Wilhelm Kinn - K Løkken  Oslo
1963 Reidar Arnøy - Louis Lervik Molde
1962 Reidar Arnøy - Louis Lervik Molde
1961 Torolf Worsøe - Tore Jensen Trondheim
1960 K Solhjel - Thv. Thomassen Molde
1959 Bjørn Larsen - Carl Stang Wolff Oslo
1958 Olaf B Magnussen - Arnt Falkenberg Lillehammer
År Navn Lag
2018 Sjur Arne Bøe, Haldor Sunde, Stian Andersen, Even Morken W.T.
2017 Edd Robert Stenbro, Jan Gunnar H. Forbregd, Trond Stafne, Halldor Barikmo Edd's utvalgte
2016 Bård Kåre Græsli, Ove Andersbakken, Frode Sandum, Kjell Gaute Fyrun Syttisju
2015 Kristoffer Hegge, Petter Aulid Eide, Even Morken, Siv Thoresen Nu jävlar, nu kör vi!
2014 Ove Andersbakken, Bård Kåre Græsli, Frode Sandum, Karl Morten Lunna Syttisju
2013 Erik Berg, Steffen Fredrik Simonsen, Aksel Hornslien, Olav Arve Høyem Heldige Olav
2012 Even Morken, Lars Arthur Johansen, Roar Voll, Asbjørn Kindsbekken Såpjohansen & co
2011 Frode Sandum, Tor Båtstad, Kjetil Byrkjeland, Sigurd O. Brekken Sytti7 
2010 Are Aarebrot, Allan Livgård, Hakon Kippe, Jan Frode Karlsen livgård, kippe, karlsen, aarebrot
2009 Ove Andersbakken, Kåre Bogø, Espen Lindqvist, Baard Olav Aasan Boa's Disipler
2008 Petter Haram, Tommy Skodje, Frode Sandum, Tor Båtstad Sytti7
2007 Kåre Holsetstuen, Arnfinn Bolland, Stein Bjerkset, Reidar Bårseth Opp og ned
2006 Terje Lie, Haldor Sunde, Espen Kvam, Kjell Gaute Fyrun Hubi
2005 Arve Farstad, Geir Engebretsen, Terje Garseg, Jonny Hansen Garseg
2004 Gisle Bakken, Ove Andersbakken, Olav Ellestad, Kjell Gaute Fyrun Kongo 2
2003 Kjell E. Brandstadmoen, Hallgeir Gjefsen, Jo Bjørke, Thomas Bekkevold B-Gjengen
2002 Johnny Holmbakken, Bjørn Sørensen, Arne Vermund, Aage Bratt Madeira
2001 Martin Andresen, Arve Farstad, Lars Eide, Bjørn Sverre Gulheim Gulebjørn
2000 Terje Lie, Espen Kvam, Ole Berset, Asbjørn Kindsbekken Sunndalsøra / BK Grand
1999 Torbjørn Eldegard, Per Arne Randen, Åge Klokkerhaug, Kjetil Byrkjeland Dombås BK